UI&UX Dizajn

Informačná architektúra
Zjednoduším a zefektívnim použiteľnosť Vašej webstránky navrhnutím správnej informačnej architektúry. Prehľadnosť webu je dôležitá a preto by mala informačná architektúra prispievať k ľahšiemu používaniu stránky a napĺňať očakávania používateľov. Správnym nastavením informačnej architektúry je možné dosiahnuť okrem dobrého zážitku s používania vášho webu a aj zvýšenie konverzií, zvýšenie počtu registrovaných používateľov ale aj zvýšenie nákupov vo vašom e-shope.
Wireframing
Predtým ako sa pustím do návrhu vizuálnej podoby vašej stránky pripravím si pre Vás wireframy, ktoré mi pomáhajú pri prvotnom rozmiestení textového a grafického obsahu, funkčných prvkov a navigácie. Týmto spôsobom viem rýchlo pripraviť základnú kostru vášho webu a ju aj otestovať, či navrhnuté rozloženie je to správne riešenie pre vašu webstránku alebo aplikáciu.

Branding

Vizuálna identita
Chcete aby Vaša vizuálna komunikácia pôsobila konzistentne a bola ľahko zapamätateľná? Pripravím Vám jedinečný a pútavý dizajn vašich firemných tlačovín, prezentačných materiáloch tak aby ste zanechali ten najlepší dojem.
Tvorba loga
Základným vizuálnym prvkom Vášho imidžu firmy je logo. Preto ho netreba podceňovať a je dobré jeho tvorbu zveriť profesionálom. Navrhnem Vám unikátne logo, ktoré bude odrážať hodnoty vašej firmy, zaujme a rozpovie príbeh vašej značky.

Grafický dizajn

Newsletter a Online bannery
Online komunikácia s Vašimi zákazníkmi má významnú úlohu, či už ide o emailový marketing alebo reklamnú kampaň. Pripravím Vám HTML newsletter, ktorý bude vyzerať profesionálne, upúta a bude sa zobrazovať sa správne na všetkých zariadeniach. Online bannery vám oživím kreatívnou animáciou a tak môžete osloviť viac zákazníkov.
Prezentačné materiály
Chcete vašu firmu doreprezentovať naozaj profesionálne a s nápadom. Navrhnem Vám všetky firemné tlačoviny od vizitiek, hlavičkových papierov po reklamné plagáty, billboardy či firemné katalógy.

Development

Responzívne webstránky
Vytvorím pre Vás unikátne web stránky, ktoré sa prispôsobia každému zariadeniu, či už mobilu alebo tabletu. Spájam atraktívny dizajn s funkčnosťou a s tými najmodernejšími technológiami. Dbám na použiteľnosť a súčasné trendy aby ste boli o krok vpred pred vašou konkurenciou.
E-shopy
Vytvorím Vám kvalitný e-shop, ktorý predáva a je postavený na jednoduchom CMS systéme, v ktorom budete mať prehľad o všetkom čo potrebujete. Pripravím Vám dizajn na mieru a informačnú architektúru tak aby sa vaši používatelia nestratili a nakúpili rýchlo, jednoducho a s radosťou.